SUKURK TOBULĄ ĮVAIZDĮ SAVO KLIENTĖMS

Kuo skiriasi kirpėjas nuo plaukų stilisto❓️

Kirpėjas moka kirpti ir dažyti plaukus…

Plaukų stilistas moka NE TIK dažyti ir kirpti plaukus, bet ir žino, kokie yra išvaizdos tipai. Ką reiškia žmogaus spalvinis tipas ir kontrastingumas ir, dėka šių žinių, moka parinkti šukuoseną, kuri atskleidžia moters grožį ir padaro ją išskirtinę.

Norite ir Jūs sužinoti visas įvaizdžio kūrimo subtilybes❓️

Kviečiame dalyvauti mūsų ONLINE įvaizdžio kūrimo kurse :

„SUKURK TOBULĄ ĮVAIZDĮ SAVO KLIENTĖMS”

Kurso metu sužinosite ir išmoksite taikyti praktikoje šias žinias:

▪️ Kas yra spalvinis išvaizdos tipas pagal metų laikų teoriją ir kaip taikyti šias žinias renkant spalvą/atspalvį savo klientems, kad atskleisti jų grožį.

▪️ Ką reiškia išvaizdos/veido bruožų kontrastingumas. Kodėl svarbu tai įvertinti renkantis plaukų spalvą❓️ Parinkus plaukų spalvą atsižvelgiant į išvaizdos kontrastingumą atsiskleidžia tikrasis moters grožis.

▪️Sužinosite kaip parinkti plaukų spalva pagal kliento spalvinį tipą bei veido bruožų kontrastingumą.

▪️ Veido formos. Sužinosite kokios yra veido formos ir išmoksite parinkti kirpimą/šukuoseną pagal veido formą.

▪️ Veido formos korekcija kirpimo/šukuosenos pagalba. Išmoksite kirpimo/kirpčiukų/šukuosenos pagalba paslėpti trūkumus ir paryškinti gražiausius veido bruožus.

▪️ Išmoksite parinkti kirpimą/šukuoseną atsižvelgiant į klientes profilį/nosies formą.

▪️Sužinosite kokie yra išvaizdos tipai pagal Kibbe sistemą ir išmoksite taikyti šias žinias kuriant įvaizdį savo klientems, kad atskleisti jų grožį.

▪️Sužinosite kaip parinkti kirpimą/šukuoseną atsižvelgiant į kliento ūgį ir figūros tipą.

▪️ Sužinosite kaip atlikti veido formos korekcija dažymo pagalba. Plaukų dažymo pagalba galima vizualiai pakoreguoti veido formą❗️

▪️Bendravimas su klientu. Sužinosite kaip korektiškai patarti pakeisti šukuoseną, kad neįžeisti kliento.

Plaukų stilistas kaip plastikos chirurgas gali visas moterys padaryti gražuolėmis. Bet tam visai nereikalingas skalpelis …

Tereikia žinoti kokie yra išvaizdos tipai ir atsižvelgiant į tai parinkti tinkamiausią kirpimą ir dažymą savo klientėms.

❣️BONUSAS. Video pamoka „Tekstūrinių garbanų” step by step atlikimas, atsižvelgiant į kliento veido formą bei išvaizdos tipą.

Taip pat dovanų gausite kurso prezentacijų PDF failus, todėl visa kurso medžiaga liks Jums visam laikui.

Jūsų laukia 5 paskaitos įrašo formatu, kurias galėsite peržiūrėti Jums patogiu metu per 30 dienų nuo kurso įsigijimo.

Kurso kaina 70€

užsiregistruoti galima a.ž.

❣️SVARBU – Seminaras nėra skirtas reklamuoti konkretaus gamintojo. Visas įgytas žinias galėsite taikyti savo darbe, nesvarbu su kokia kosmetika dirbate.

Patogų mūsų mokymų formatą jau įvertino mūsų mokiniai, gyvenantys ne tik Lietuvos miestuose, bet ir Norvegijoje, Danijoje, Didžiojoje Britanijoje, Kanadoje, Olandijoje ir kt.🌏